facebook twitter Google Plus
Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 11. Bölümü ile 10 mart 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Aylin yaşadığı büyük trajediden sonra hastanede kendine gelmeye çalışırken kader geçmişten gelen gizemli bir kişiyle karşılaştırır. Aylin savcıya Duru'nun kaçırıldığını itiraf etmiştir ve bu bilgi mahallede şok etkisi yaratır. Duru'yu hem kendine hemde Kaan'a alıştırmak Yekta için hiçte kolay olmayacaktır. Duru'yu evde istemeyen Kaan onu evden kaçırmak için bir plan yapar.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 11. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti