facebook twitter Google Plus
Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 12. Bölümü ile 17 mart 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Duru'nun artık Yekta ile yaşamaya başlaması ve Aylin'in de hastaneden dönmesiyle aile bir araya toplanmıştır. Duru'nun evde kalıcı olduğunu düşünen Kaan kendinde bir plan yapar. İdil'de Duru'nun dadısı sıfatıyla onlarla birlikte yaşamaya başlar. İdil'in kim olduğundan bir haber olan Aylin rahatsız olsa da bu duruma saygı gösterir. Aylin ve Yekta kızları Duru'ya gerçeği söylemek için hazırdır.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 12. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 12. Bölüm 2. Fragmanı özeti