facebook twitter Google Plus
Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı 7 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 15. Bölümü ile 7 nisan 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Yekta'nın ansızın ortalıktan kayboluşu herkeste büyük şaşkınlık yaratmıştır. Aylin çocuklarının bu durumdan etkilenmemesi için elinden geleni yaparken aynı zamanda kendi içinde savaşmaktadır. Yekta ile son yaşadığı tartışmalardan dolayı vicdan azabı çekmektedir. Polis bir kaç ihtimal üzerinde durmaktadır. Yekta deniz kıyısında ya kendi kendine intihar etmiştir, ya da cinayete kurban gitmiştir.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı 7 nisan perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum turkan

harika artik yektadursun

yorum Gülşah

Soluksuz ızlıyoru muhteşem bır dızı


Anahtar kelimeler: Yeter 15. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti