facebook twitter Google Plus
Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı 28 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 18. Bölümü ile 28 nisan 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Ebru'nun denize düşmesiyle Yekta cinayetin tek şüphelisi olarak görülmektedir. Yekta ne kadar birlikte olduklarını polisten gizlemeye çalışsa da aile çevresinde haberin yayılmasına engel olamaz. Yekta Aylin'den bir kez daha şans istemektedir. Aylin'in tek derdi ise o evde çocuklarının güvende olup olmamasıdır.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı 28 nisan perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 18. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti