facebook twitter Google Plus
Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 21. Bölümü ile 19 mayıs 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Duruşma vaktine saatler kala ölüm kalım savaşı başlamıştır. Ya Ebru Yekta'yı ölüme götürecek ya da Yekta Ebru'nun yaşadığını ispatlayarak özgürlüğüne kavuşacaktır. Bu durumdan haberi olmayan Aylin İdil'i yanına alarak mahkemeye getirir. İdil'in söyledikleri cinayet şüphesini ortadan kaldıracaktır. İdil Aylin'e boyun eğmiş gözükse de şok edici bir intikam planı vardır.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti