facebook twitter Google Plus
Yeter 22. Bölüm Fragmanı 26 Mayıs Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 22. Bölüm Fragmanı özeti: Yeter 22. Bölümü ile 2 haziran 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Yekta'nın Duru ile ilgili açtığı çocuk dolandırıcılığı davası hem Handan'ı hemde Filiz'i Aylin'e düşman eder. Aylin büyük bir zan altındadır. Aylin kendini haklı çıkarmak için avukat bulmaya çalışır. Avukat işi Yılmaz'ın yardımıyla çözülür, avukat parası ise sürpriz birinin yardımıyla karşılanmıştır. Fakat Yekta Aylin'in davayı kazanmasına izin vermeyecektir.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 22. Bölüm Fragmanı 26 mayıs perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeter 22. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 22. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 22. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 22. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 22. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 22. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 22. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yeter 22. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yeter 22. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yeter 22. Bölüm Fragmanı özeti