facebook twitter Google Plus
Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı 16 Haziran Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 24. Bölümü ile 16 haziran 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Aylin tek başına kurtulmak yerine Hadan, Zafer ve Filiz'le birlikte cezaevine atılmıştır. Hadan'ın cezaevine girdiğini öğrenen Yılmaz bunun hesabını Yekta'dan soracaktır. Diğer yandan Selçuk'un yaşadığını öğrenen İdil ve Gökhan Selçuk'un yaşadığını ve Yekta'nın elinde tutsak olduğunu ispatlamaya çalışır. Yekta Harmanlı, Aylin'i benimle savaşma kaybedersin diyerek tehdit eder. Aylin'in bundan sonraki hamlesi her şeyi çözecektir.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı 16 haziran perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 24. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 24. Bölüm 2. Fragmanı özeti