facebook twitter Google Plus
Yeter 39. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 39. Bölüm Fragmanı özeti:

Yeter 39. bölümü ile yine perşembe akşamları saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Harmanlı ailesi yine sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Yekta hapiste geçirdiği günleri bir kitap yazarak değerlendirmiş ve bu kitabını eve çağırdığı arkasından ihanet eden dostlarıyla paylaşmak için bir parti düzenlemiştir. Yekta'nın geri dönüşü endişeyle izlenir. Yekta zamanla kendisini zor duruma düşürenlerle hesaplaşacaktır.


Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 39. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yeter 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 39. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 39. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 39. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, yeter yeni sezon fragman, Yeter 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yeter 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yeter 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yeter 39. Bölüm Fragmanı özeti