facebook twitter Google Plus
Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeter 9. Bölümü ile 25 şubat 2016 perşembe günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yayınlanacak. Yekta Selçuk'la ilgili gerçeklerin ortaya çıkmasından şüphe ederken hiç beklemediği bir yerden vurulur. Coşkun her şeyi bir mektupla ulaştırmıştır. Aylin kızını bulma ümidiyle yaşarken Coşkun'un itirafıyla kahrolur. Aylin bir yandan Yekta ile boşanmak için çalışmaları sürdürürken diğer yandan kızı Duru ile ilgili ipuçları bulmaya başlar.
Yeter dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeter dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yeter 9. Bölüm Fragmanı ,Yeter fragmanı,yeter yeni fragmanı,yeter dizisi fragmanı,yeter yeni fragmanı, Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeter 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti